KONST / Litografier / Färglitografi 14024289
nr 1402 4289
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
Färglitografi, 4 st, Signerad, daterad 1976, litografi på pannå: 71x55 cm (1 st) 73x57 cm (3 st). Signerad
Bert-Johnny Nilsson, svensk grafiker och tecknare född 1934 i Kristianstad, död 2004 i Åhus.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:54:23
4/6 10:36:55
800 kr
7/6 18:49:23
Bert-Johnny Nilsson
Läs mer om Bert-Johnny Nilsson